Dzematlije
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum za sve mlade muslimane u BiH i sire.
 
HomeLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 tariq_osmanlija

Go down 
AutorPoruka
tariq_osmanlija
Musafir
Musafir
tariq_osmanlija


Male Broj komentara : 4
Age : 32
Džemat : Dibekhana dzamija, Tesanj (imam Salih Hausic)
Obrazovanje : 2 godine tesanjske Gimnazije
Posao : uglavnom pomaganje
Registration date : 2008-06-29

tariq_osmanlija Empty
KomentarNaslov komentara: tariq_osmanlija   tariq_osmanlija I_icon_minitimeSun Jun 29, 2008 2:54 am

Sellam-mu-alejkum braco i sestre
Neka je vjecna hvala Gospodaru svih svejtova Allahu dz.š. i neka je sellam i salavat na posljednjeg Allahovog poslanika Muhammeda s.a.v.s

Veoma mi je drago sto se neko napokon sjetio da napravi ovo okupljaliste cestite omladine sa nashih prostora, omladine koja je upucena na pravi put i kojoj je zagatantovana blistava buducnost samo ako ostanu na Allahovom putu
Posebnu zahvalu zato dajem nashem hajirli administratoru s dovom Allahu dz.š. da ga nagradi za njegov trud najvecom nagradom, tj. Dzenetom,....AMIN

Eh sada bi se ja ko nesto trebo i predstavit,... pa hajd da i napisem nekoliko rijeci uz Allahovu pomoc
...Zovem se Tarik,...rodni grad mi je Tuzla, medjutim sada zivim u jednom malom gradicu u Sjevernoj Bosni- Tesnju
punim 17 godina u augustu ako Bog da, znaci generacija sam sa nashim adminm i vecinom onih koji su inicirali ovaj hajirli forum
skole mi ide odlicno- cudno je to kako se se sa samo malo truda mogu postici veliki rezultati,..barem je u mom slucaju tako i zato sam zahvalan svom Gospodaru
sto se tice vjerskog zivota, nastojim da ispunjavam onoliko obaveza koliko sam u mogucnosti, i tu je potrebno samo malo truda i vremena jer kad samo pomislimo koje nas nagrade ocukuju za to malo odvojenog vremena za namaz, shvatimo da smo zaista na velikom dobitku...

eto od mene toliko, barem za sad
cuejemo se uskoro braco moja i sestre Smile
Na vrh Go down
 
tariq_osmanlija
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Dzematlije :: Općenito :: Džematlije-
Idi na: